Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup, tekrarı ve telafisi olmayan özel anlarınızı sizin için kusursuz anılara dönüştürüyoruz.
2012 yaz sezonunda kapılarını misafirlerine açan otelimiz, 24 delux odasıyla kusursuz hizmet anlayışını sizlere sunuyor. Alaçatının merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindeki otelimiz, özellikle geniş bahçesi, yalnızca Pupil Otel’de bulabileceğiniz yarı olimpik yüzme havuzu ve çim güneşlenme alanlarıyla farklılık yaratıyor.
Otelimizde bulunan sauna, buhar odası ve Türk Hamamıyla şehrin stresinden kurtulabilir, soğuk günlerde sıcak bir atmosfer yarattığımız lobimizde, şöminemizin önünde şarabınızı yudumlayabilir ve rahatlayabilirsiniz.
Havuz başı çim alnımızda düğün, kına gecesi, gelin hamamı nişan, doğum günü gibi tüm özel günlerinizin kutlamalarını gerçekleştirebilirsiniz.
Otopark sorunu olmayan otelimiz denize ve sörf merkezine yakın mesafededir. Oda dizaynıyla da farklı bir tarz yakalayan Pupil Otel profesyonel ekibiyle 5 yıldızlı bir butik otel deneyiniz ile, ikinci adresiniz olmaya şimdiden hazır. Arzumuz misafir olarak gelen sizleri dostumuz olarak uğurlamaktır.